Slovakia Challenge

svk-turnaj.png
The first edition of the single tournament from Challenge Tour in Slovakia came from 2014 to 2016. It was already played at the Penati resort, where the tournament returned in 2019 after a two-year break.
Follow us:
Penati

Tournament milestones

2014

Premiérový ročník turnaje Challenge Tour na Slovensku vyhrál Skot Andrew McArthur a to stylem start-cíl, když za celý turnaje zahrál jediné bogey. Z domácích hráčů nikdo cutem neprošel, nejlepším Čechem na turnaji byl šedesátý Filip Mrůzek.

2015

Druhý ročník turnaje Slovakia Challenge ovládl Španěl Borja Virto Astudillo, který o svém prvním titulu na Challenge Tour rozhodl na poslední jamce. Se skóre -17 vyhrál o ránu před Portugalcem Ricardem Gouveiou. Ze slovenských ani českých hráčů cutem nikdo neprošel.

2016

Třetím šampionem slovenského turnaje Challenge Tour se stal Nor Espen Kofstad, který se navíc díky tomu kvalifikoval na olympijské hry do Rio de Janeira. O svém vítězství rozhodl až v play-off nad Francouzem Romainem Langasquem. Z českých hráčů skončil nejlépe padesátý Jan Cafourek.

2019

Návrat turnaje Challenge Tour na Slovensko po dvouleté přestávce skončil vítězně pro Velšana Rhyse Enocha, který za sebou nechal se skóre -18 o ránu Joshe Geara z Nového Zélandu. Z Čechů obsadili příčky na konci druhé desítky Stanislav Matuš a Jan Cafourek.

2020

Turnaj byl v roce 2020 kvůli celosvětové pandemii koronaviru Covid-19 zrušen.

Photo gallery

Our partners

DD REAL European Tour raiffeisen-bank_238x200px.jpg Pilsner Urquell
Škoda Emirates čgf_238x200px.jpg praha_238x200px.jpg
All Partners

Are you interested in cooperation with us?

Contact us

Souhlas s cookies

If you do not mind using Google Analytics to measure traffic, close this message.

Ok