Prague Golf Challenge

Prague Golf Challenge
Od roku 2017 je Prague Golf Challenge druhým turnajem Challenge Tour na českém území a historicky prvním v hlavním městě Praze. Druhá evropská liga se představí na zbraslavské osmnáctce, kam se turnaj přesunul po třech ročnících ze slovenského resortu Penati.
Sledujte nás:
Zbraslav

Milníky turnaje

2017

První ročník premiérového turnaje Challenge Tour v Praze se nevyvedl domácím golfistům, když cutem neprošel ani jeden z nich. Úspěch naopak slavil slovenský golf, když se Peter Valášek stal historicky prvním Slovákem, který si na druhé evropské lize zahrál finálová kola. Zvítězil Angličan Garrick Porteous.

2018

Druhý ročník turnaje Challenge Tour na pražské Zbraslavi vyhrál stejně jako ten první Angličan. Tentokrát se z vítězství radoval Ben Stow, který zvítězil se skóre -18 o ránu před Švýcarem Joelem Girrbachem. Z Čechů skončil nejlépe dělený desátý Stanislav Matuš (-12).

2019

Třetí ročník turnaje Prague Golf Challenge vyhrál naprosto jednoznačně Francouz Antoine Rozner, který se dostal na výsledek -17 a vyhrál o sedm ran. Z českých hráčů skončil nejlépe Stanislav Matuš na konci třetí desítky.

2020

Turnaj byl v roce 2020 kvůli celosvětové pandemii koronaviru Covid-19 zrušen.

Fotogalerie

Napsali o nás

Další články o turnaji na GolfExtra.cz

Naši partneři

DD REAL European Tour raiffeisen-bank_238x200px.jpg Pilsner Urquell
Škoda Emirates čgf_238x200px.jpg praha_238x200px.jpg
Všichni partneři

Máte zájem s námi spolupracovat?

Kontaktujte nás

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Ok